/
/

מכירת נכסים

אני והצוות הקטן והיעיל שלי משתדלים לעשות מעל ומעבר על מנת לייצר חשיפה ולמכור את הנכס שלכם. אני משתמש, לעיתים קרובות, בשותפים ובקשרים עסקיים עם סוכנים ואנשי נדל"ן, ממעגל רחב, על מנת לסגור את המכירה. הצוות שלי מורכב מקומץ של מומחים בכל אחד מהתחומים הקשורים למכירת נכסים, החל מהכנת הנכס לקראת המכירה, צילומים, תוכניות נכס, עריכה, פרסום, שיווק, מעקב צמוד ברגישות גבוהה אחר התנהלות המו"מ וסגירת העסקה. את כל זה אני עושה תוך כדי יצירת חשיפה יום אחר יום לנכס שלכם ולנכסים הנוספים אותם אני מייצג. אני אשמח להוביל אתכם, תוך כדי מכירה בזמן סביר ובמחיר המבוקש אל הנכס הבא שתרכשו.

רכישת נכס

מחפשים לרכוש את הבית שלכם בתל אביב ? אני והצוות הקטן והיעיל שלי מכירים היטב את השכונות בעלות האופי המיוחד כל כך לתל אביב, לב העיר, נווה צדק, פלורנטין, ליד הים, כרם התימנים, צפון יפו ושכונת שפירא כבר 25 שנים. אני אשמח לעזור למצוא את הנכס הבא שתתאהבו בו ושמהצד הכלכלי תעשו את הצעד הנכון והמתאים בדיוק עבורכם, לכך יעזור הניסיון שיש לי, בקניה ומכירה, בסביבה הייחודית של לב תל אביב ודרומית ללב.

השכרת נכסים

פרויקט קהילתי — שרות השכרת הנכסים שלי מותאם לשוכרים צעירים ולבעלי נכסים המעוניינים בשירות ומכירים בכך שהוא ניתן בסבסוד לשוכרים. אני והצוות הקטן והיעיל שלי נמצא עבורך את הדירה השכורה הבאה בתמורה לדמי תיווך בסך של 1000 שח לדירות בשכר דירה חודשי של עד 7000 שח, 1500 שח כדמי תיווך לדירות בשכר חודשי של בין 7000 – 10000 שח ודמי תיווך בשיעור של 50% משכר הדירה החודשי לדירות שגובה שכר הדירה שלהן מעל 10,000 שח.

נגישות