פנטהאוז למכירה בשנקין

לכל מי שאוהב מרחב גדול ופתוח אבל עדיין מעוניין לגור בעיר, פנטהאוז למכירה בשנקין זה המקום האידאלי ביותר. פנטהאוז מאפשר לדיירי הבית להינות ממרחב פתוח וגדול הכולל נוף לרחובות הראשיים בעיר. איזור רחוב שנקין הוא אחד ממקומות הבילוי האהובים על ישראלים ועל תיירים המגיעים לטייל בישראל. מגורים ברחוב מאפשרים הגעה ברגל לכל המקומות המרכזיים של העיר תל אביב. פנטהאוז מאפשר לארח חברים ומשפחה באחד המקומות הייחודיים והיוקרתיים בתל אביב.
פנטהאוז למכירה בירקון דרך משרד תיווך
איזור נוסף בתל אביב עם דירות פנטהאוזים הנחשב למבוקש מאוד הוא איזור נחל הירקון. פנטהאוז למכירה בירקון מוצע בדרך כלל דרך משרד תיווך העוסק בתיווך להשכרה ומכירה של דירות יוקרה בתל אביב. מיקום דירת פנטהאוז באיזור נחל הירקון הוא אידאלי מכיוון שהנוף מסביב הוא ירוק וטבעי עם הרבה עצים ונחל גדול ורחב הזורם עד לים.
פנטהאוז למכירה בהרברט סמואל
טיילת הרברט סמואל הייתה מאז הקמתה מוקד משיכה לישראלים רבים המגיעים לרחוץ בים. ההשקעה בבנייה של רבי קומות לאורך הטיילת איפשרה להגדיל את מאגר דירות הפנטהאוז למכירה בהרברט סמואל, וישראלים רבים מחפשים כיום דירות למכירה לאורך הטיילת.
פנטהאוז למכירה בדרום תל אביב
מלבד הביקוש לדירות פנטהאוז בטיילת הרברט סמואל, איזור דרום תל אביב הפך גם הוא לאיזור נדל”ן מבוקש. משרד תיווך נדל”ן יכול להציע פנטהאוז למכירה בדרום תל אביב ולשכונות היוקרתיות באיזור.
משרד התיווך אשל נכסים מציע פנטהאוז למכירה בשנקין
משרד אשל נכסים מלווה מוכרים וקונים של פנטהאוז למכירה בשנקין ובשכונות יוקרתיות נוספות בעיר תל אביב כבר 25 שנים. ההיכרות של המשרד עם איזורי הדירות היוקרתיות הוא חשוב ורלוונטי כשניגשים יחד עם המתווך לראות דירה. את משרד התיווך אשל נכסים מנהל אלי אשל המתגורר בשכונת נווה צדק היוקרתית כבר מעל 25 שנים. כל פנטהאוז,  הנכנס למאגר הדירות של משרד התיווך אשל נכסים, מצולם ונבדק היטב וכל הפרטים הרלוונטיים לדירה מועברים ללקוחות המחפשים פנטהאוז יוקרתי לקנייה. אם החלטתם לחפש פנטהאוז בתל אביב לקנייה, הגעתם למקום הנכון. צוות משרד התיווך אשל נכסים ילווה אתכם מתחילת חיפוש הפנטהאוז ועד לסגירת העסקה באופן מושלם עם בעלי הדירה.