מגדל ליבר

מאמר זה נכתב בזמן הקורונה. מגיפת הקורונה עושה שמות כאן בארץ וכמובן בעולם. המון דברים דברים קרסו, אנשים עשירים נהפכו בין כמה חודשים לעניים, אנשים עניים נהפכו לעניים יותר, מחירים עלו ומחירים ירדו, עסקים קרסו לבלי שוב, האדמה הכלכלית רעדה ועדיין רועדת לנו מתחת לרגלינו כל יום. בימים מסוימים היא רועדת 10 בסלום ריכטר ובימים מסויימים פחות אך היא לא מפסיקה לרעוד.
שוק הנדל”ן אינו חף מתופעות אלו. גלי ההדף של המשבר הכלכלי והחברתי מכים בקירות בתים ודירות, אנשים באין פתרון אחר, אלו השוכרים, מפנים דירות יקרות ומחפשים פתרונות דיור זולים יותר או חוזרים לבית ההורים, משכנתאות נעצרות, מחירי השכירות יורדים כי ההיצע גדל וכל התהליכים הללו שתמיד קורים כאשר ישנו משבר ואין יציבות.
אך ישנה שכבה גדולה של ישראלים שלא נפגעו ישירות מהמשבר. כלומר, לא איבדו את עבודתם, משכורתם לא קוצצה, עסקיהם עדיין בתנופה והם, כמו בימים רגילים, בחיפוש אחר נכסים ונדל”ן להשקעה או למגורים. והם, כמו רבים אחרים מכוונים לעיר תל אביב ולשכונה אחת מאד מיוחדת בשם נווה צדק. נווה צדק מציעה למתגוררים בה איכויות של ימצאו במקומות אחרים. הם מבחינה תרבותית, קולינרית, קרבה לים, רחובות ראשיים, שקט אבל גם אקשן, ישן אבל גם מודרני. הכל. שמעתם על מגדל ליבר? כן? הוא ממוקם בנווה צדק.
אך עצרו. דבר ראשון חפשו לכם משרד נכסים המתמחה בדירות למכירה בנווה צדק, נכסים להשכרה בנווה צדק וכמובן אם אתם מחפשים דירה להשכרה בנווה צדק. אני לא רומז על כלום אבל אולי מגדל ליבר ישמח לקבל אותכם לתוך מצבת דייריו.
אם כל זה נכון אז אני מעוניין להכיר לכם את חברת אשל נכסים המנוהלת ע”י אלי אשל. משרד אשל נכסים מתמחה בניהול נכסים ותיווך נדל”ן במספר אזורים ושכונות בתל ביב כאשר נווה צדק היא אחת מהן. עם אשל נכסים תוכלו לצאת לדרך ביחד לטובת שכירת דירה במגדל ליבר אולי, לבדוק דירות למכירה בנווה צדק, לחפש נכסים להשכרה בנווה צדק וכמובן למצוא דירה להשכרה בנווה צדק שבדיוק תפורה עבורכם. במגדל ליבר או בכל מקום אחר בשכונה. צרו קשר עם אשל נכסים וצאו לדרך. לא תתאכזבו.