/
/
אשל הום eshel home אשל נכסים אלי אשל eli eshel

hebrew1

שלום, שמי גדי, ואני יזם בתחום ההי טק. את אלי אשל אני מכיר שנים רבות והוא הציע לי את עזרתו בקידום המכירה של הנכס שלי ובמציאת דירה חדשה, בשלב הראשון הרגשתי שהדירה שלנו מעוררת עניין גדול יותר מכפי שחשבתי, התחילו לזרום הצעות בקצב שעורר התלהבות גדולה לגבי הדירה שחיפשנו והתקציב שעמד לרשותנו היה ברור. אני חושב שמה שגרם לשינוי הוא הפרסום המדויק והשימוש בפלטפורמות שונות מאשר משתמשים בהם בד"כ. גם את הדירה שרכשנו מצאנו בזכות המידע הרחב והצילומים שקבלנו ואפשרו לנו לצאת ולראות מבחר קטן יותר של דירות אבל כאלו שהתאימו יותר לדרישות ולאפשרויות שלנו. התהליך היה קל נעים ויחסית מהיר.

גדי

אשל הום eshel home אשל נכסים אלי אשל eli eshel

hebrew2

אני יפית כרמל, מטפלת בדיקור סיני ומעסה הוליסטית, חיפשתי לשכור דירת מגורים לי ולילדה שלי, בתקציב שחשבתי שהוא גבוה מספיק, באזור דרום העיר. החיפוש בלוחות המודעות היה ארוך וקשה והגעתי לדירות שעל פי המידע שסופק יכולות היו להתאים אבל בינן לבין המידע לא היה קשר. פניתי לשני מתווכים, חברים וכבר משלושת ההצעות הראשונות שקבלתי מאלי אשל ידעתי שאני בדרך לדירה הבאה שלי ואכן כך היה. דמי התיווך ששילמתי היו בסך של 1000 ₪ (:

יפית כרמל

אשל הום eshel home אשל נכסים אלי אשל eli eshel

hebrew3

שלום, קוראים לי איריס ואני גם אחות של אילן אשל. אני ובעלי עובדים במיקרוסופט ובאמזון, בהתאמה וחיים שנים רבות במקומות שונים, אירופה וארה"ב. לאחרונה החלטנו לחזור לישראל ולשכור דירה בשלב הראשון. העדפה הייתה כמובן לאזור שאנחנו מכירים, צפון העיר. אלי הציע את עזרתו בחיפוש וקבלנו מבחר קטן ואיכותי של דירות על פי הדרישה שלנו כמשפחה ובתקציב שירד וירד בהדרגה כי הדירות היו פשוט חדשות ומספיק מתאימות.

איריס

נגישות