דירות גן למכירה ברוטשילד

מה ההבדלים בין דירת גן לבית פרטי? דירת גן ובית פרטי הממוקמים באותו איזור, מחירם יהיה שונה. מחיר דירת גן יהיה נמוך יותר מהבית הפרטי בצורה משמעותית. היתרון העיקרי בדירת גן הוא שהגינה לרוב גדולה מאוד ומאפשרת לקיים פעילויות רבות להורים, לילדים ולאורחים.
היום ניתן למצוא דירות גן למכירה ברוטשילד בתל אביב. דירות הגן הנמכרות בשדרות רוטשילד כוללות נגישות לכל הדברים החשובים למשפחה. בשדרות רוטשילד אפשר למצוא מסעדות, סופר-מרקטים, סניפים של קופות חולים, תחבורה ציבורית נגישה לכל מקום ומקומות עבודה רבים כמעט בכל תחום. דירות גן ברוטשילד נחשבות ליוקרתיות יותר מהדירות בקומות העליונות של הבניין.
אופציית המגורים של דירה עם גינה קוסמת להרבה ישראלים המעוניינים לגור בעיר מרכזית כמו תל אביב אך מעוניינים גם להרגיש שיש להם אפשרות לשבת בגינה הצמודה לבית. משרד תיווך נדל”ן יכול להציע למחפשי דירות גן ברוטשילד מבחר של דירות שיתאים לתקציב שלהם.
דירות גן למכירה בפלורנטין
שכונה תל אביבית מפורסמת הנמצאת לא רחוק משדרות רוטשילד היא שכונת פלורנטין. בשכונת פלורנטין יש שילוב בין דירות ישנות מאוד לבין פרוייקטים חדשים של בנייה.
בבניינים הישנים אפשר למצוא דירות גן למכירה בפלורנטין. חלק מהגינות הן משותפות לכמה דירות ולא תמיד מוסדר עניין החלוקה של השטחים, אך בפרוייקטים החדשים שנבנו בפלורנטין תוכננו דירות גן עם תיחום ברור של הגינה השייכת לכל דירה בקומת הקרקע.
דירות גן למכירה בירקון
בחיפוש אחר דירת גן בתל אביב, אפשר למצוא דירות גן למכירה בירקון. השכונות הצמודות לנחל הירקון הן מבוקשות מאוד ובחלקן נבנו דירות גן מושקעות במרחק הליכה לנחל הירקון. נחל הירקון מהווה מקור משיכה לישראלים רבים ולכן מגורים בצמוד לנחל ולפארק הירקון הם שאיפה של הרבה אנשים.
משרד התיווך אשל נכסים מציע דירות גן למכירה ברוטשילד
האם בחרתם לחפש דירות גן בתל אביב? במידה וכן, משרד התיווך אשל נכסים ישמח ללוות אתכם עד לסגירת העסקה עם בעלי הבית הנוכחיים. משרד התיווך אשל נכסים יושב בנווה צדק ומציע דירות גן למכירה ברוטשילד, איזור נחל הירקון ושכונת פלורנטין הנמצאת בדרום העיר תל אביב. עם אשל נכסים כל עסקה משתלמת.