דירה בנווה צדק למכירה

האם יש צורך במגורים בחו”ל אם אפשר לגור בדירה מדהימה בנווה צדק? שכונת נווה צדק קיימת מעל 130 שנים והיא נחשבת לשכונה הראשונה שהוקמה כשכונה יהודית מחוץ לעיר יפו. את הבתים המיוחדים הקיימים בשכונת נווה צדק לא רואים באיזורים אחרים בישראל בכלל ובתל אביב בפרט. מכיוון שהשכונה היא מאוד ותיקה, רבים מהמבנים בה נועדו לשימור ועברו שיפוץ רציני מבפנים ובחזית המבנים. השכונה נמצאת מרחק הליכה קצר ממגדלי המשרדים של הבנקים הגדולים בישראל וממרחק הליכה ממשרדים של חברות רבות. בנוסף, השכונה ממוקמת מרחק הליכה לחופי הים היפים ביותר של תל אביב ויפו. דירה בנווה צדק למכירה היא השאיפה של כל ישראלי האוהב ים, שקט ומגורים באיזור מקסים הכולל בניינים עתיקים ויפים.
דירה בירקון למכירה דרך סוכן נדל”ן מקצועי
בכדי למצוא דירה בשכונת נווה צדק, כדאי לפנות לסוכן נדל”ן מקצועי המכיר היטב את השכונה. אם החיפוש אחר דירה רלוונטי גם לאיזור הירקון, כדאי לפנות לסוכן נדל”ן המכיר עסקאות חדשות שאינן נמצאות באתרי האינטרנט המקובלים. איזור הירקון הוא איזור נדל”ן מבוקש ביותר בגלל הקירבה לפארק הירקון והיתרונות שיש בקירבה לנהר ולאיזור מסלולי ההליכה היפים ביותר של תל אביב. בחיפוש אחר דירה בירקון למכירה אפשר למצוא דירות בבניינים ישנים ודירות בבניינים אשר עברו פרוייקט תמ”א 38 לחיזוק מבנים.
דירה בהרברט סמואל למכירה ממשרד תיווך בתל אביב
איזור נוסף ומבוקש אשר נבנו בו פרוייקטים רבים למגורים הוא איזור הרברט סמואל. הקירבה של האיזור לים ולבניין האופרה מקנה לו יוקרה בלעדית שאין להרבה איזורים בתל אביב.
דירה בהרברט סמואל למכירה היא משתלמת ביותר בגלל הקירבה לחוף הים ולאיזור העיר העתיקה של יפו. איזור נוסף הקרוב להרברט סמואל הוא איזור דרום תל אביב המתפתח. דירה בדרום תל אביב למכירה יכולה להיות אופציה טובה להשקעה לטווח ארוך.
אשל נכסים מציגים דירה בנווה צדק למכירה
אם אתם מחפשים דירה בנווה צדק למכירה או דירה בדרום תל אביב למכירה, הגעתם למקום הנכון. אשל נכסים בהנהלת אלי אשל מתמחים במכירת נכסים באיזורים המבוקשים ביותר בתל אביב ומקדמים את הנכסים לבעלי הדירות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם פרסום הנדל”ן.