בתים למכירה בדרום תל אביב

כל איש נדל”ן יעיד כי קניית בית באיזור דרום תל אביב הוא כדאי מבחינה כלכלית. בדרום תל אביב ניתן למצוא מחירים נמוכים יחסית לאיזורים אחרים בתל אביב כאשר ההשקעה בפיתוח איזור זה של העיר היא גדולה וצפויה אף להתרחב בשנים הבאות. בתים למכירה בדרום תל אביב כנראה ויעלו את ערכם בשנים הבאות, עם ההשקעה בפיתוח איזור דרום תל אביב וסיום בניית הרכבת הקלה אשר תחבר בין איזור דרום העיר תל אביב לערים נוספות כמו חולון ובת ים.
בתים למכירה בפלורנטין
בשכונת פלורנטין הותיקה עדיין ניתן למצוא בתים פרטיים. בתים למכירה בפלורנטין מופיעים בדרך כלל במאגר דירות ובתים של משרד לתיווך נדל”ן. מכיוון שהביקוש לנדל”ן באיזור דרום תל אביב הוא גבוה, בעלי הדירות מעבירים את המשימה למצוא רוכשים למשרד לתיווך נדל”ן.
בתים למכירה בשנקין
ברחוב שנקין יש מגוון של שיטות בנייה וגם באיזור זה ניתן למצוא בתים למכירה. בתים למכירה בשנקין נחשבים ליוקרתיים ולכן ניתן למצוא אותם דרך משרד תיווך העוסק בתיווך למכירת בתים ודירות יוקרה.
בתים למכירה בנווה צדק
שכונת נווה צדק מזוהה בעיקר עם הבנייה הייחודית של הבתים נמוכי הקומה. בתים למכירה בנווה צדק בנויים בצורה ייחודית וחלקם קיימים מעל 100 שנים ועברו שיפוץ מסיבי ויסודי בכדי להפוך אותם ליוקרתיים ויפים. אם אתם מחפשים בית למכירה בשכונת נווה צדק או בתים למכירה בדרום תל אביב, כדאי לכם לפנות למשרד הותיק לתיווך נדל”ן – אשל נכסים. הצוות האיכותי של משרד התיווך אשל נכסים ילווה אתכם מרגע חיפוש הבית למכירה ועד סיום התהליך וחתימת חוזה הרכישה עם בעל הבית הנוכחי.
צוות אשל נכסים מציעים לכם בתים למכירה בדרום תל אביב
משרד תיווך אשל נכסים הוקם במטרה לאפשר לכל תושב, המעוניין לרכוש דירה או בית באיזור דרום תל אביב, לקבל ייעוץ מקצועי והכוונה למציאת הבית או הדירה המתאימה ביותר. המומחיות של משרד אשל נכסים הוא בדירות יוקרה ובתים פרטיים הנמצאים באיזורים המבוקשים ביותר. אם החלטתם לגור בעיר ללא הפסקה ולרכוש בית, אתם מוזמנים לפנות למשרד התיווך אשל נכסים ולקבל ליווי אישי למציאת הדירה או הבית הטובים ביותר עבורכם.