אשל נכסים

כידוע, סגירת עסקאות נדל״ן הינה מלאכה מורכבת ולא פשוטה אשר דורשת מיומנות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. על מנת להבטיח תוצאה נכונה ומתאימה, נדרשת עקביות, התמדה וניסיון. אשל נכסים מתמחים במציאת נכסים המתאימים ביותר עבור כל לקוח, תוך הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. יותר מכך, אשל נכסים יודעים בדיוק כיצד לחפש נכסים ועסקאות פוטנציאליות הן באמצעות קריאה בעיתונות, והן באמצעות שיטוט באתרי נדל״ן ושכונות ברחבי העיר. כיום, אשל נכסים גאה להיות מובילה בתחומה ולהעניק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לקהל לקוחות רחב במיוחד. אשל נכסים הינה חברה בבעלותו של אלי אשל, בעל אהבה ותשוקה לנכסים בעלי קסם ייחודי אשר נמצאים בליבה של סביבה אורבנית וצעירה בשכונות הוותיקות של לב העיר ודרומה. אלי עובד ומתגורר בשכונת נווה צדק מזה עשרים וחמש שנים, בתחום שבין שדרות רוטשילד לדרך קיבוץ גלויות בדרום, ועד הים במערב. כיום, המומחיות של אלי היא סגירת עסקאות ברמה הגבוהה ביותר, תוך התחשבות מלאה בלקוח, כאשר העסקה משתלמת עבור שני הצדדים. לצורך כך, פיתח לאורך השני מיומנות, ניסיון ומקצועיות ללא פשרות, אשר מאפשרים לו להעניק לכל לקוח את השירות האדיב והרגיש ביותר, לצד סבלנות ויצירתיות.

אלי אשל

אלי אשל הינו בעל מומחיות וניסיון רב שנים במציאה וסגירה של עסקאות נדל״ן ברמה הגבוהה ביותר. לאחר תהליך מציאת הנכס, אלי אשל מבצע מגוון רחב של בדיקות על מנת להעריך כדאיות השקעה ומכירה, וכמובן פוטנציאל. זאת על ידי בחינה מקרוב של הנכס והמיקום, משא ומתן עם מתווכים ושכנים באיזור, פגישת המוכר, וכמובן בדיקה של שווי השוק של נכסים זהים או דומים באיזור.

אלי אשל נכסים

אלי אשל נכסים הינה חברה בבעלותו של אלי אשל, בעל אהבה ותשוקה לנכסים בעלי קסם ייחודי אשר נמצאים בליבה של סביבה אורבנית וצעירה בשכונות הוותיקות של לב העיר ודרומה. כיום, המומחיות של החברה היא סגירת עסקאות ברמה הגבוהה ביותר, תוך התחשבות מלאה בלקוח, כאשר העסקה משתלמת עבור שני הצדדים. כמו כן, לפני כל סגירת עסקה, החברה מבצעת בדיקות מקיפות ומקצועיות של הנכס, על מנת לגלות בעיות עתידיות אשר עלולות להשפיע על הרווח, זאת על ידי שימוש באנשי מקצוע מן השורה הראשונה הן בתחום המשפט והן בתחום הנדל״ן.